ارسال و تحویل سفارش


روند ارسال سفارشات در فروشگاه بیندو

تحویل اکسپرس بیندو

فروشگاه بیندو در شهر تهران و برطبق شرایط زیر، سفارشات شما مشتریان گرامی را نهایتاً پس از گذشت 24 ساعت کاری تحویل خواهد داد:

  • اطلاعات درخواستی ( نام و نام خانوادگی، تلفن همراه، آدرس و ... ) در فرم سفارش شما کامل بوده و در ثبت اطلاعات اشتباهی صورت نگرفته باشد.
  • سفارشاتی که تا ساعت 12 شب ثبت گردند، روز بعد ارسال خواهند شد و سفارشاتی که پس از ساعت 12 شب ثبت گردند، یک روز کاری بعد ارسال خواهد شد.
  • برای ارسال سفارشات به صورت اکسپرس، مبلغ سفارشات می بایست فقط از طریق درگاه پرداخت اینترنتی واریز گردند.
  • فقط کالاهایی که در قسمت توضیح محصول عبارت « ارسال اکسپرس در شهر تهران » برای آنها قید شده اند، قابلیت ارسال به صورت اکسپرس را خواهند داشت.

تبصره: در ایام خاص مانند جشنواره‌های فروش یا روزهای شلوغ و پرازدحام در طول سال مانند اسفند ماه، برحسب روش ارسال کالا و شهر دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های اعلام شده صورت نگیرد.

نحوه دریافت سفارش

ــ پیرو بخشنامه صادره از پلیس فتا، تمامی فروشگاه های اینترنتی موظف هستند هنگام تحویل سفارشات، کارت شناسایی شخص سفارش دهنده را چک کرده و پس از دریافت رسید کالا، اجناس را به آن فرد تحویل دهند. چنانچه فرد سفارش دهنده تمایل داشته باشد کالاها را شخص دیگری تحویل بگیرد، می بایست نام و مشخصات فرد تحویل گیرنده را به فروشگاه بیندو اعلام نماید، درغیر اینصورت فروشگاه از تحویل کالا خودداری کرده و هزینه ارسال مجدد سفارشات برعهده مشتری خواهد بود.

ــ مأمورین تحویل کالا سفارشات را درب اصلی ساختمان تحویل داده و مجاز به حمل کالا داخل ساختمان نیستند.

ــ مشتریان محترم می بایست هنگام تحویل سفارشات خود در حضور مأمور تحویل سفارش و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، سلامت فیزیکی کالا را بررسی کرده و درصورت وجود اشکال یا ایراد در شکل ظاهری اجناس از تحویل آن خودداری نموده و مراتب را به اطلاع فروشگاه بیندو برسانند. بدیهی است که تحویل کالا و امضاء رسید آن به منزله تأیید سلامت فیزیکی کالا خواهد بود و بعداً حق هیچگونه اعتراضی وارد نیست.

ــ فروشگاه بیندو متعهد بوده سفارشات مشتریان را به صورت صحیح و سالم در تاریخ ارسال سفارشات ( با توجه به زمان ارسال سفارشات در بخش توضیحات هر محصول ) تحویل شرکت های حمل کالا نموده و رسید و یا کد پیگیری آن را تحویل مشتری دهد. بدیهی است تأخیر در ارسال سفارشات و یا هرگونه آسیب به بسته بندی و کالاها برعهده شرکت حمل و نقل کالا بوده و فروشگاه بیندو مسئولیتی در این زمینه نداشته و پرداخت کننده خسارات احتمالی نخواهد بود.

ــ آدرس محل دریافت سفارشات می بایست کامل، دقیق و قابل استناد باشد. لذا فروشگاه بیندو از تحویل سفارشات در اماکن عمومی معذور است.

ــ برای سفارشات بیش از پانصد هزار تومان کد تخفیف "ارسال رایگان" تعلق گرفته و سفارشات کمتر از پانصد هزار تومان هزینه ارسال برعهده مشتری می باشد.

تبصره: محصولات با ابعاد بالای یک متر ( 100 سانتی متر ) شامل کد تخفیف ارسال رایگان نبوده و هزینه ارسال طبق تعرفه های شرکت تیپاکس و به صورت پس کرایه محاسبه و از خریدار دریافت خواهد شد. بالطبع مبلغ این سفارشات نیز به صورت پرداخت در محل نبوده و هزینه آن می بایست از طریق گزینه پرداخت آنلاین واریز شود.

ــ ارسال سفارشات کمتر از پانصد هزار تومان در تهران و شهرستان از طریق سرویس الوپیک، تیپاکس و یا پست برای مشتریان و به صورت پس کرایه ارسال خواهد شد.

ــ سفارشات در زمان انتخابی مشتری در صفحه ثبت سفارش ( باتوجه به زمان ارسال سفارشات در بخش مشخصات هر محصول ) از انبار مرکزی بیندو تحویل شرکت های باربری ( الوپیک، تیپاکس و یا پست ) می گردد و براساس شهر دریافت سفارشات در روزهای آتی به دست شما خواهد رسید.

تبصره: کالاهایی که در قسمت توضیح محصول عبارت « ارسال اکسپرس در شهر تهران » برای آنها قید شده اند، طبق توضیحات بند اول این صفحه ارسال خواهند شد.

در صورتی که سوالی دارید، جهت راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان پشتیبانی بیندو تماس بگیرید تا از راهنمایی آنها بهره مند شوید.