همکاری با هنرمندان، تولیدکنندگان و تأمین کنندگان

همکاری با هنرمندان، تولیدکنندگان و تأمین کنندگان

فروشنده گرامی به بیندو خوش آمدید.

فروشگاه دکوراسیون بیندو پایگاهیست برای تمامی هنرمندان، تولیدکنندگان و تأمین کنندگان گرامی که بتوانند در این فروشگاه اینترنتی محصولات ارزنده خود را معرفی و به فروش برسانند. مجموعه بیندو در تلاش است تا با بررسی و انتخاب محصولات باکیفیت بازار و همکاری با فروشندگان محترم، بتواند فروشگاهی جامع و کامل در حوزه اکسسوری های دکوراسیون ایجاد کند.

ما همواره در تلاش هستیم تا با رفع موانع و مشکلات، بستر مناسبی را برای فروشندگان عزیز فراهم کنیم تا بتوانند به راحتی محصولات خودشان را به بازار مخاطب ارائه کرده و کسب و کار موفقی را در کنار ما تجربه کنند.

شما می توانید در صورت تمایل و بر طبق قوانین و شرایط زیر در زمینه فروش آثار یا محصولات خود با بیندو همکاری داشته باشید:

شرایط همکاری

 • هنرمندان می توانند در زمینه فروش آثار خود در بخش ها و سبک های مختلف هنری ( به صورت محصول فیزیکی و یا فایل آثار ) با بیندو همکاری نمایند.
 • تولیدکنندگان و تأمین کنندگان می توانند در زمینه فروش محصولات خود در حوزه اکسسوری های دکوراتیو و منزل با بیندو همکاری نمایند.
 • تمامی مراحل مربوط به عرضه و فروش آثار و محصولات فروشندگان ( عکاسی و درج محصول، تولید محتوا، تولید آثار، پردازش و ارسال محصولات و ... ) بر عهده بیندو بوده و فروشندگان می بایست همکاری های لازم با مجموعه بیندو در جهت تولید عکس و محتوا را داشته باشند.
 • عکس های صنعتی و محتواهای تولید شده برای آثار و محصولات فروشندگان تحت قانون کپی رایت و مالکیت حقوقی فروشگاه بیندو بوده و هرگونه بهره برداری، استناد و استفاده تجاری از آنها حتی برای خود فروشنده ممنوع می باشد. بدیهی است در صورت نقض موارد فوق، بیندو ضمن قطع همکاری یک طرفه، موارد تخلف را از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد کرد.

تبصره : فروشندگان می توانند در صورت تمایل شخصاً عکس های صنعتی از آثار و یا محصولات خود را در قالب و استانداردهای تعیین شده از سمت بیندو تهیه نموده و از طریق ایمیل support@bindo.ir به مجموعه بیندو ارسال نمایند. بدیهی است فروشندگانی که عکس های صنعتی از محصولات خود تهیه نمایند، شامل هدیه ویژه معافیت از پرداخت کمیسیون در اولین فروش خود خواهند شد.

 • از آنجاییکه تمام تلاش بیندو در جهت رعایت قانون کپی رایت و حفظ ارزش جایگاه هنر و هنرمند می باشد، آثار هنرمندان می بایست اورجینال بوده و طرف قرارداد خالق و صاحب آن اثر باشد. در صورت اثبات هر نوع تخلف و دزدی آثار هنرمندان دیگر، بیندو سریعاً قرارداد همکاری را فسخ نموده و مراتب را از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد کرد.
 • هنرمندانی که مایل هستند فایل اثر خود را برای تولید اکسسوری های دکوراسیون در اختیار بیندو قرار دهند، می بایست آثار هنری خود را در زمینه های مختلف ( خوشنویسی، نقاشی دیجیتال، طراحی، عکاسی، تصویرسازی و ... ) به صورت فایل با فرمت JPG و با رزولیشن 200dpi به آدرس ایمیل support@bindo.ir ارسال کنند. کارشناسان بیندو به دقت آثار ارسالی را از لحاظ فنی و کیفیت هنری مورد ارزیابی قرار داده و در صورت تائید، اثر ارسالی بر روی سایت به نمایش در خواهد آمد.

تبصره : بیندو متعهد می شود تمام تلاش خود را در حفظ آثار هنرمندان به کار برده و تا زمان پایان همکاری، فایل ها به صورت امانت در آرشیو حفاظت شده مجموعه بایگانی می گردد.

 • فروشندگان متعهد می گردند آثار خود را طبق زمانبندی انتخابی آماده و به صورت محموله در لفاف ( نایلون حباب دار و یا ... ) و یا کارتن مناسب بسته بندی کرده و به دفتر مرکزی بیندو ارسال نماید. همچنین فروشندگان موظف بوده در صورت فروش و یا عدم موجودی اثر یا محصول خود، مراتب را سریعاً به اطلاع بیندو برسانند. بدیهی است درصورت لغو سفارش به دلیل تأخیر در ارسال و یا عدم موجودی محصول به فروش رفته، فروشنده موظف به پرداخت 20% از مبلغ محصول خود به عنوان جریمه به مجموعه بیندو می باشد. در صورت عدم رعایت بند فوق، قرارداد به صورت یک طرفه فسخ خواهد شد.
 • فروشندگان شهرستان می بایست حداقل یک عدد از هر محصول خود که برای فروش ارائه کردند را به انبار مرکزی بیندو ارسال کنند تا در زمان ثبت سفارش، محصولات خریداران در سریع ترین زمان ممکن برای آنها ارسال شود.
 • طبق مقررات قانون تجارت الکترونیک، تمامی فروشگاه های اینترنتی موظف هستند هفت روز مهلت انصراف مشتری و استرداد کالا را در نظر بگیرند. لذا فروشندگان می بایست متعهد گردند با پذیرش تعهدات ناشی از مقررات موصوف و سایر قوانین مربوط به این نوع تجارت، کالاهای مرجوعی را بپذیرند. مسئولیت هر نوع تخلف از این مقررات متوجه فروشنده بوده و متعهد به پاسخگویی به دعاوی می باشد. لذا در خصوص شکایات مربوطه، بیندو هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد و کلیه خسارات و جریمه های مربوطه متوجه فروشنده متخلف می باشد.
 • فروشنده در صورت اعلام مشتری مبنی بر هرگونه عیب، کاستی و یا نقص در محصول، متعهد به اجرای صحیح تعهدات و پاسخگویی به مشتری و جلب رضایت وی است و در صورت درخواست مشتری مبنی بر رفع اشکال و یا جایگزین کردن محصول، می بایست ظرف مدت یک هفته اقدام نماید. چنانچه فروشنده در زمان مذکور اقدامات لازم را انجام نداده و منجر به نارضایتی مشتری و یا پس دادن محصول و درخواست استرداد وجه گردد، بیندو نسبت به عودت وجه به مشتری اقدام می نماید. در اینصورت فروشنده حق هرگونه اعتراض نسبت به استرداد وجه به مشتری و عدم استرداد کالا از سوی خریدار را از خود سلب و ساقط می نماید. لازم به ذکر است هزینه های مربوط به برگشت کالا به همراه 20% جریمه، از حساب فروشنده مذکور توسط بیندو برداشت خواهد شد.
 • تمامی آثار با عنوان و کپشن به همراه اسم هنرمند در سایت به نمایش در می آید.
 • تمامی محصولات با نام تجاری فروشنده در سایت به نمایش در می آید.
 • این قرارداد در یک نسخه و به صورت فایل پی دی اف تهیه و تنظیم می گردد. پس از توافق طرفین، نسخه پی دی اف به همراه مهر و امضاء شرکت بیندو، به ایمیل فروشنده ارسال میگردد. فروشنده موظف است قرارداد را پرینت کرده و پس از امضاء آن، برای آدرس ایمیل بیندو ارسال نماید.

قیمت گذاری محصولات، درصد کمیسیون و نحوه پرداخت

 • قیمت محصولات ( با احتساب هزینه اجناس مصرفی در تولید اثر هنرمندان ) توسط فروشنده مشخص و تعیین گردیده و بیندو هیچ دخل و تصرفی در قیمت گذاری محصولات فروشندگان ندارد. در صورت تمایل فروشندگان می توانند برای قیمت گذاری محصولات خود، از مشاوره و راهنمایی کارشناسان فنی بیندو استفاده نمایند.
 • مبلغ فروش محصولات با کسر هزینه های تولید آن محصول ( محصولاتی که توسط مجموعه بیندو تولید شده اند ) و همچنین 10% کارمزد فروش هر محصول به علاوه هزینه های دیگر ( مطابق با جدول هزینه های فروش و ارسال محصولات در فرم قرارداد ) محاسبه شده و به حساب بانکی فروشندگان واریز می گردد.
 • تسویه حساب با فروشندگان اول و پانزدهم هر ماه انجام خواهد شد. ( در صورتی که روز پرداخت مصادف با جمعه و یا تعطیلات رسمی باشد، روز کاری بعد مبالغ واریز خواهد شد. )
 • فروشندگان می بایست شماره حساب به همراه شماره شبا منطبق با نام خود را در اختیار فروشگاه بیندو قرار دهند. تسویه حساب های مالی صرفاً از طریق شماره حسابی که کد شبای آن به نام فروشنده است انجام می گردد و بیندو از واریز وجوه به حساب های متفرقه که به نام صاحب محصول نباشد، معذور است.
 • هزینه ارسال محصولات از مکان فروشندگان به انبار بیندو و هزینه مرجوعی محصولات ( در صورت اشکال فنی در محصول فروشنده ) به دفتر مرکزی بیندو بر عهده فروشندگان می باشد.
 • امکان تغییر مبلغ کمیسیون ( به دلیل افزایش هزینه ها، قیمت مواد خام مصرفی و یا افزایش قیمت خدمات شرکت هایی که در زمینه ارسال محصولات با بیندو همکاری می کنند ) در هر زمان توسط بیندو وجود دارد. بدیهی است هرگونه تغییر مبلغ کمیسیون، یک هفته قبل از اعمال از طریق ایمیل ثبت شده فروشنده در پنل کاربری اطلاع رسانی خواهد شد و ادامه روند فروش توسط فروشنده، به منزله پذیرش شرایط جدید است.

تبصره : چنانچه پس از تغییر در مبلغ کمیسیون فروشنده تمایل به ادامه همکاری نداشته باشد، می بایست درخواست خود را کتباً و از طریق ایمیل support@bindo.ir به مجموعه بیندو اطلاع رسانی کند که در اینصورت قرارداد همکاری فسخ خواهد شد.

خاتمه قرارداد همکاری

 • هر یک از طرفین قرارداد می توانند در هر زمان با اطلاع قبلی قرارداد همکاری را فسح نمایند.
 • بیندو در صورت عدم رعایت موارد ذکر شده در فرم قرارداد از طرف فروشنده، موارد تخلف را کتبی به ایشان اطلاع می دهد. در صورت عدم توجه و رفع موارد ذکر شده ظرف مدت یک هفته، بیندو قرارداد همکاری را یکطرفه فسخ می نماید.
 • مدت قرارداد همکاری با فروشندگان یکسال بوده که در پایان این مدت و در صورت توافق و رضایت طرفین، قرارداد به صورت اتوماتیک یکسال دیگر تمدید خواهد شد.
 • در صورت عدم تمایل هر یک از طرفین مبنی بر تمدید اتوماتیک قرارداد، مراتب می بایست یک هفته قبل به صورت کتبی به اطلاع طرف مقابل قرارداد برسد.

اگر تمایل به همکاری و فروش آثار یا محصولات خود در فروشگاه بیندو را دارید، لطفاً فرم زیر را تکمیل نموده و منتظر تماس همکاران ما باشید.


 • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
کد ملی را بنویسید. کد ملی را کوچک‌تر از 10 حرف بنویسید. کد ملی را بصورت عدد 10 رقمی و بدون خط تیره بنویسید.
تاریخ تولد را بنویسید. تاریخ تولد را کوچک‌تر از 15 حرف بنویسید. نگارش فیلد تاریخ تولد معتبر نیست. مقدار را مانند نمونه بنویسید: 1401/11/10
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
استان و شهر را بنویسید. استان و شهر را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
آدرس پستی را بنویسید. آدرس پستی را کوچک‌تر از 1000 حرف بنویسید.
کد پستی را بنویسید. کد پستی را کوچک‌تر از 10 حرف بنویسید. کد پستی را به صورت عدد 5 یا 10 رقمی بنویسید.
میزان تحصیلات را انتخاب کنید.
رشته تحصیلی و گرایش را بنویسید. رشته تحصیلی و گرایش را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
مختصری درباره من و تخصصم را بنویسید. مختصری درباره من و تخصصم را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. مختصری درباره من و تخصصم را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.
محصولاتی که مایل به فروش آنها در فروشگاه بیندو هستم را بنویسید. محصولاتی که مایل به فروش آنها در فروشگاه بیندو هستم را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. محصولاتی که مایل به فروش آنها در فروشگاه بیندو هستم را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.
نام تجاری من ( نامی که محصولات شما با آن در فروشگاه بیندو به نمایش در می آید و باید به صورت فارسی نوشته شود ) را بنویسید. نام تجاری من ( نامی که محصولات شما با آن در فروشگاه بیندو به نمایش در می آید و باید به صورت فارسی نوشته شود ) را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...