چاپ طرح اختصاصی

فروشگاه دکوراسیون بیندو این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده است که بتوانید تصاویر اختصاصی خودتان مثل عکاسی، نقاشی، تصویرسازی و ... یا حتی عکس عزیزانتان را برای چاپ و تولید محصولات مختلف فروشگاه ( تابلو بوم نقاشی، تابلو کاشی، کوسن، جاشمعی و گلدان طرح دار و ... ) سفارش دهید. در واقع شما می توانید هر طرحی که دوست دارید را برای ما ارسال کنید تا ما با استفاده از آن، محصولی که دوست دارید را تولید کرده و برایتان ارسال کنیم. برای ارسال و سفارش طرح های اختصاصی به موارد زیر توجه فرمایید:

1. تصویر یا طرح مدنظر شما می بایست کیفیت لازم برای چاپ را داشته باشد. ( تیم پشتیبانی بیندو تصاویر ارسالی شما عزیزان را بررسی کرده و در صورتیکه کیفیت فایل ارسالی برای چاپ مناسب نباشد، مراتب را به اطلاع شما خواهند رساند. ) لطفاً فایل های اختصاصی خود را با فرمت JPG و با رزولیشن 200dpi ارسال فرمایید.

2. طرح ها و تصاویر نامناسبی که خارج از عرف و قوانین اسلامی باشد چاپ نخواهد شد. لذا از ارسال این دسته از تصاویر که خارج از چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی می باشد خودداری فرمایید.

3. در صورتی که علاقه مند هستید تصاویر عزیزان شما همراه با طراحی اختصاصی ( به صورت نقاشی دیجیتال، ترکیب با حروف نستعلیق و ... ) چاپ و تولید گردند، حتماً موارد و نکات درخواستی را در بند توضیحات درج نمایید. کارشناسان بیندو پس از دریافت فایل و توضیحات شما برای هماهنگی و ثبت سفارش، با شما تماس خواهند گرفت.

4. هزینه چاپ و تولید محصولات اختصاصی مطابق با محصولات فروشگاه خواهد بود و تنها هزینه رتوش تصاویر ( در صورت نیاز ) و یا طراحی اختصاصی سفارشات مربوط به بند 3 باتوجه به سبک طراحی و موارد درخواستی شما مشخص شده و قبل از چاپ و تولید محصول به شما اعلام خواهد شد.

5. در صورتیکه بیش از یک طرح یا عکس برای چاپ دارید، لطفاً تمامی فایل های خود را داخل یک پوشه و به صورت فایل زیپ آپلود و ارسال نمایید.

6. به دلیل انبوه فایل های موجود و برای تسریع در مراحل ثبت سفارش و تولید محصول شما، لطفاً فایل های ارسالی را با نام و نام خانوادگی خود نامگذاری کرده و برای ما ارسال کنید.

7. مجموعه بیندو با ده سال سابقه چاپ و تولید اکسسوری های دکوراتیو، همواره در تلاش بوده است امانتدار خوبی برای آثار و فایل های ارسالی مشتریان گرامی باشد. لذا تصاویر ارسالی شما عزیزان تا اتمام مراحل چاپ و تولید محصولات به صورت امانت در کامپیوترهای حفاظت شده مجموعه نگهداری شده و پس از ارسال سفارشات، از روی سیستم های مجموعه پاک خواهد شد.


  • {{value}}
عنوان سفارش را بنویسید. عنوان سفارش را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.

برای هماهنگی های لازم، ترجیحاً شماره واتس آپ خود را درج نمایید.

توضیحات و موارد درخواستی شما را بنویسید. توضیحات و موارد درخواستی شما را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. توضیحات و موارد درخواستی شما را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.
یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید.
فایل تصویر و یا طرح شما را انتخاب کنید.

اگر چند فایل برای چاپ دارید، فایل های خود را به صورت یک فایل زیپ ارسال نمایید.


کمی صبر کنید...