همکاری با هنرمندان


همکاری با هنرمندان

هنرمند عزیز به گالری بیندو خوش آمدید.

از آنجاییکه مانیز عضو کوچکی از خانواده بزرگ هنرمندانیم، با مسائل و مشکلات این قشر در ایران آشنا هستیم و سعی کردیم بستری را فراهم کنیم تا هنرمندان بتوانند در فضایی مطمئن و با رعایت قانون کپی رایت، آثار خود را به فروش برسانند.

شما می توانید در صورت تمایل و بر طبق قوانین و شرایط زیر در زمینه فروش آثار خود با بیندو همکاری داشته باشید:

شرایط همکاری

 • هنرمندان می توانند در زمینه فروش آثار خود در بخش ها و سبک های مختلف هنری ( به صورت محصول فیزیکی و یا فایل آثار ) با بیندو همکاری نمایند.
 • تمامی مراحل مربوط به عرضه و فروش آثار هنرمندان ( عکاسی و درج محصول، تولید محتوا، تولید آثار، پردازش و ارسال آثار و ... ) بر عهده بیندو بوده و هنرمندان می بایست همکاری های لازم با مجموعه بیندو در جهت تولید عکس و محتوا را داشته باشند.
 • عکس های صنعتی و محتواهای تولید شده برای آثار و محصولات هنرمندان تحت قانون کپی رایت و مالکیت حقوقی فروشگاه بیندو بوده و هرگونه بهره برداری، استناد و استفاده تجاری از آنها حتی برای خود هنرمند ممنوع می باشد. بدیهی است در صورت نقض موارد فوق، بیندو ضمن قطع همکاری یک طرفه، موارد تخلف را از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد کرد.

تبصره : هنرمندان می توانند در صورت تمایل شخصاً عکس های صنعتی از آثار خود را در قالب و استانداردهای تعیین شده از سمت بیندو تهیه نموده و از طریق ایمیل support@bindo.ir به مجموعه بیندو ارسال نمایند. بدیهی است هنرمندانی که عکس های صنعتی از آثار خود تهیه نمایند، شامل هدیه ویژه معافیت از پرداخت کمیسیون در اولین فروش خود خواهند شد.

 • از آنجاییکه تمام تلاش بیندو در جهت رعایت قانون کپی رایت و حفظ ارزش جایگاه هنر و هنرمند می باشد، آثار هنرمندان می بایست اورجینال بوده و طرف قرارداد خالق و صاحب آن اثر باشد. در صورت اثبات هر نوع تخلف و دزدی آثار هنرمندان دیگر، بیندو سریعاً قرارداد همکاری را فسخ نموده و مراتب را از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد کرد.
 • هنرمندانی که مایل هستند فایل اثر خود را برای تولید اکسسوری های دکوراسیون در اختیار بیندو قرار دهند، می بایست آثار هنری خود را در زمینه های مختلف ( خوشنویسی، نقاشی دیجیتال، طراحی، عکاسی، تصویرسازی و ... ) به صورت فایل با فرمت JPG و با رزولیشن 200dpi به آدرس ایمیل support@bindo.ir ارسال کنند. کارشناسان بیندو به دقت آثار ارسالی را از لحاظ فنی و کیفیت هنری مورد ارزیابی قرار داده و در صورت تائید، اثر ارسالی بر روی سایت به نمایش در خواهد آمد.

تبصره : بیندو متعهد می شود تمام تلاش خود را در حفظ آثار هنرمندان به کار برده و تا زمان پایان همکاری، فایل ها به صورت امانت در آرشیو حفاظت شده مجموعه بایگانی می گردد.

 • هنرمند متعهد می گردد آثار خود را طبق زمانبندی انتخابی آماده و به صورت محموله در لفاف ( نایلون حباب دار و یا ... ) و یا کارتن مناسب بسته بندی کرده و به دفتر مرکزی بیندو ارسال نماید. همچنین هنرمند موظف بوده در صورت فروش و یا عدم موجودی اثر خود، مراتب را سریعاً به اطلاع بیندو برساند. بدیهی است درصورت لغو سفارش به دلیل تأخیر در ارسال و یا عدم موجودی اثر به فروش رفته، هنرمند موظف به پرداخت 5% از مبلغ اثر خود به عنوان جریمه به مجموعه بیندو می باشد. در صورت عدم رعایت بند فوق، قرارداد به صورت یک طرفه فسخ خواهد شد.
 • طبق مقررات قانون تجارت الکترونیک، تمامی فروشگاه های اینترنتی موظف هستند هفت روز مهلت انصراف مشتری و استرداد کالا را در نظر بگیرند. لذا هنرمندان می بایست متعهد گردند با پذیرش تعهدات ناشی از مقررات موصوف و سایر قوانین مربوط به این نوع تجارت، کالاهای مرجوعی را بپذیرند. مسئولیت هر نوع تخلف از این مقررات متوجه هنرمند صاحب اثر بوده و هنرمند متعهد به پاسخگویی به دعاوی می باشد. لذا در خصوص شکایات مربوطه، بیندو هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد و کلیه خسارات و جریمه های مربوطه متوجه هنرمند متخلف می باشد.
 • هنرمند در صورت اعلام مشتری مبنی بر هرگونه عیب، کاستی و یا نقص در اثر، متعهد به اجرای صحیح تعهدات و پاسخگویی به مشتری و جلب رضایت وی است و در صورت درخواست مشتری مبنی بر رفع اشکال و یا جایگزین کردن اثر، می بایست ظرف مدت یک هفته اقدام نماید. چنانچه هنرمند در زمان مذکور اقدامات لازم را انجام نداده و منجر به نارضایتی مشتری و یا پس دادن اثر و درخواست استرداد وجه گردد، بیندو نسبت به عودت وجه به مشتری اقدام می نماید. در اینصورت هنرمند حق هرگونه اعتراض نسبت به استرداد وجه به مشتری و عدم استرداد کالا از سوی خریدار را از خود سلب و ساقط می نماید. لازم به ذکر است هزینه های مربوط به برگشت کالا به همراه 5% جریمه، از حساب هنرمند مذکور توسط بیندو برداشت خواهد شد.
 • تمامی آثار با عنوان و کپشن به همراه اسم هنرمند در سایت به نمایش در می آید.
 • این قرارداد در یک نسخه و به صورت فایل پی دی اف تهیه و تنظیم می گردد. پس از توافق طرفین، نسخه پی دی اف به همراه مهر و امضاء شرکت بیندو، به ایمیل هنرمند ارسال میگردد. هنرمند موظف است قرارداد را پرینت کرده و پس از امضاء آن، برای آدرس ایمیل بیندو ارسال نماید.

قیمت گذاری آثار، درصد کمیسیون و نحوه پرداخت

 • قیمت آثار ( با احتساب هزینه اجناس مصرفی در تولید آن اثر ) توسط هنرمند مشخص و تعیین گردیده و بیندو هیچ دخل و تصرفی در قیمت گذاری آثار هنرمندان ندارد. در صورت تمایل هنرمندان می توانند برای قیمت گذاری آثار خود، از مشاوره و راهنمایی کارشناسان فنی بیندو استفاده کنند.
 • مبلغ فروش آثار با کسر هزینه های تولید آن اثر ( محصولاتی که توسط مجموعه بیندو تولید شده اند ) و همچنین 10% کارمزد فروش هر محصول به علاوه هزینه های دیگر ( مطابق با بند هزینه های فروش و ارسال محصولات در فرم قرارداد ) محاسبه شده و به حساب بانکی هنرمندان واریز می گردد.
 • تسویه حساب با هنرمندان اول و پانزدهم هر ماه انجام خواهد شد. ( در صورتی که روز پرداخت مصادف با جمعه و یا تعطیلات رسمی باشد، روز کاری بعد مبالغ واریز خواهد شد. )
 • هنرمندان می بایست شماره حساب به همراه شماره شبا منطبق با نام خود را در اختیار فروشگاه بیندو قرار دهند. تسویه حساب های مالی صرفاً از طریق شماره حسابی که کد شبای آن به نام هنرمند است انجام می گردد و بیندو از واریز وجوه به حساب های متفرقه که به نام صاحب اثر نباشد، معذور است.
 • هزینه ارسال آثار از مکان هنرمندان و هزینه مرجوعی آثار ( در صورت اشکال فنی در اثر هنرمند ) به دفتر مرکزی بیندو بر عهده هنرمندان می باشد.
 • امکان تغییر مبلغ کمیسیون ( به دلیل افزایش هزینه ها، قیمت مواد خام مصرفی و یا افزایش قیمت خدمات شرکت هایی که در زمینه ارسال محصولات با بیندو همکاری می کنند ) در هر زمان توسط بیندو وجود دارد. بدیهی است هرگونه تغییر مبلغ کمیسیون، یک هفته قبل از اعمال از طریق ایمیل ثبت شده هنرمند در پنل کاربری اطلاع رسانی خواهد شد و ادامه روند فروش توسط هنرمند، به منزله پذیرش شرایط جدید است.

تبصره : چنانچه پس از تغییر در مبلغ کمیسیون هنرمند تمایل به ادامه همکاری نداشته باشد، می بایست درخواست خود را کتباً و از طریق ایمیل support@bindo.ir به مجموعه بیندو اطلاع رسانی کند که در اینصورت قرارداد همکاری فسخ خواهد شد.

خاتمه قرارداد همکاری

 • هر یک از طرفین قرارداد می توانند در هر زمان با اطلاع قبلی قرارداد همکاری را فسح نمایند.
 • بیندو در صورت عدم رعایت موارد ذکر شده در این صفحه از طرف هنرمند، موارد تخلف را کتبی به ایشان اطلاع می دهد. در صورت عدم توجه و رفع موارد ذکر شده ظرف مدت 10 روز، بیندو قرارداد همکاری را یکطرفه فسخ می نماید.
 • مدت قرارداد همکاری با هنرمندان یکسال بوده که در پایان این مدت و در صورت توافق و رضایت طرفین، قرارداد به صورت اتوماتیک یکسال دیگر تمدید خواهد شد.
 • در صورت عدم تمایل هر یک از طرفین مبنی بر تمدید اتوماتیک قرارداد، مراتب می بایست یک هفته قبل به صورت کتبی به اطلاع طرف مقابل قرارداد برسد.

اگر تمایل به همکاری و فروش آثار خود در گالری بیندو را دارید، لطفاً فرم زیر را تکمیل نموده و منتظر تماس همکاران ما باشید.


 • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
تاریخ تولد را بنویسید. تاریخ تولد را کوچک‌تر از 15 حرف بنویسید. نگارش فیلد تاریخ تولد معتبر نیست. مقدار را مانند نمونه بنویسید: 1401/11/10
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
استان و شهر را بنویسید. استان و شهر را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
آخرین مدرک تحصیلی را بنویسید. آخرین مدرک تحصیلی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
رشته تحصیلی و گرایش را بنویسید. رشته تحصیلی و گرایش را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
درباره من را بنویسید. درباره من را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.
رشته تخصصی من در هنر را بنویسید. رشته تخصصی من در هنر را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...