درباره بیندو

با بیندو بیشتر آشنا شوید

تاریخ تولد بیندو

ایده اولیه تأسیس این مجموعه در سال 1390 خورشیدی شکل گرفت. باتوجه به تحصیلات دانشگاهی و تجربیات کاری صاحبان مجموعه، شرکتی در زمینه چاپ و تبلیغات تأسیس گردید که به مرور زمان و باتوجه به نیاز بازار، وارد حوزه دکوراسیون داخلی و تولید اکسسوری های دکوراتیو شد.

پس از ماه ها مطالعه و بررسی منابع مختلف ( از جمله لغت نامه دهخدا ) نام مجموعه که یک کلمه اصیل ایرانی و با معنای مرتبط در حوزه کاری شرکت است انتخاب شد.

در ادامه کارهای مقدماتی از جمله طراحی لوگو و باقی موارد انجام شد و سرانجام در تاریخ 15 تیرماه 1391 خورشیدی شرکت فعالیت خودش را آغاز کرد و بیندو رسماً متولد شد.

معنای کلمه بیندو

بیندو کلمه ای با ریشه و قدمت اصیل ایرانی است. کلمه بیندو در زبان سانسکریت به معنای نقطه می باشد که البته ریشه کلمه نقطه، به زبان عربی بر میگردد و به همین دلیل بیندو کلمه ای ایرانی است. ( نقطه ؛ واژه ای عربی است و پارسی آن بیندو می باشد که واژه ای به زبان سانسکریت است. لغت نامه دهخدا / نقطه )

نقطه کوچکترین و در عین حال با اهمیت ترین عنصر مبانی هنرهای تجسمی است که مبدأ و آغاز شکل گیری خط، سطح، حجم و تمام آثار هنری دنیاست.

ما نیز همچون معنای لغوی نقطه، شروع به حرکت کردیم تا سرآغاز و مبدأ اهداف بزرگی باشیم که روزی رویاهای ما بود و امروز از افتخارات این مجموعه است.

خدمات و بخش های مختلف بیندو

این مجموعه در چهار بخش کلی فعالیت دارد که معرفی مختصر آنها به شرح زیر است:

  • آتلیه عکاسی بیندو؛ با جدیدترین و به روزترین تجهیزات صنعت عکاسی و با کادر نیروهای متخصص و کارآزموده در رشته مربوطه، ارائه دهنده خدمات عکاسی صنعتی و تبلیغات ، عکاسی دکوراسیون و غیره می باشد.
  • واحد طراحی گرافیک بیندو؛ با نیروهای مجرب و دانش آموخته در رشته های مربوطه و با توانایی طراحی هر آنچیز که در بازار تبلیغات مورد نیاز است ، همراه خوبی برای مشتریان است.
  • چاپخانه بیندو؛ ارائه کننده خدمات چاپی دیجیتال و افست می باشد که شامل خدمات چاپ سابلیمیشن بر روی انواع پارچه و البسه ، پذیرش انواع خدمات چاپ دیجیتال به صورت شیت و رول و همچنین خدمات چاپ و پس از چاپ افست و غیره است. در این بخش کالاهای مورد نیاز در زمینه چاپ و تبلیغات ( مانند پرچم های رومیزی و تشریفات، انواع سازه های نمایشگاهی استند، رول آپ، پاپ آپ، میز کانتر و ... ) برای فروش عرضه می گردند.
  • فروشگاه بیندو؛ تولید و عرضه مستقیم اکسسوری های دکوراتیو با برند ثبت شده بیندو ( تابلو بوم نقاشی، کوسن، محصولات چوبی و ... ) و همچنین مجموعه کاملی از محصولات باکیفیت بازار می باشد.

وب سایت بیندو

وب سایت بیندو در سال 1400 خورشیدی با تغییر کاربری وب سایت قدیمی مجموعه و قالب و امکانات جدید، طراحی و تأسیس گردید.
هدف از این وب سایت، پایگاهی برای انتشار مطالب جذاب و به روز در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی، آموزش ها، نکات و ترفندهای چیدمان منزل و همچنین فروشگاهی جهت عرضه و فروش محصولات و اکسسوری های دکوراسیون و نیز معرفی و ارائه خدمات مختلف بیندو می باشد.

مدارک قانونی بیندو

شرکت بیندو دارای جواز فعالیت به شماره : 77898/123 و شناسه کسب و کار به شماره : 222028907083 از وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران می باشد.

همچنین برند و نشان تصویری بیندو با شماره ثبت : 356973 در تاریخ : 1399/02/03 ثبت قانونی گردیده است. هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی یا تجاری از نام، برند و لوگو بیندو، بر طبق قوانین مالکیت ثبت علائم تجاری جمهوری اسلامی ایران جرم محسوب شده و مجرم تحت پیگرد قانونی و پرداخت جریمه های تعیین شده قرار می گیرد.